+48 500 204 405
info@star-apart.com
pl
en

Najczęściej zadawane pytania

Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć zupełnie nowy format plików na polu gry? Teraz jest jeszcze łatwiej, a także dużo więcej, stawiać zakłady i bawić się swoimi najlepszymi grami. Dzięki swojej świeżości ultra hot slot możesz być zaskoczony, jak ekscytujące i fascynujące jest to! Po co się wahać i sprawdzać wszystko, co wcześniej zaobserwowałeś, przejdź na stronę i naprawdę poczuj te emocje na własne oczy. Poniżej zobaczysz wybrane tytuły gier wideo, takie jak poker online, ponton i kilka innych. Prawdziwe osobowości uwielbiają dreszczyk emocji i groźby, ponieważ dzięki 5 minutom możesz dokonać pozytywnych zmian w całym życiu i stać się pewnym bezpiecznym zakładem i bezpiecznym zakładem! I pewne niepewne opóźnienie na liniach bocznych, dokonaj zmiany i przynieś fortunę prosto w swoje ręce. W końcu tylko odważni i pewni siebie ludzie mogliby dostać to, co powinni mieć, zamiast spędzać wiele tygodni wykonując mało ekscytującą pracę w pracy!

Przygotowaliśmy dla Państwa listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Mamy nadzieję, że udzielone informacje są wyczerpujące. Jeżeli jednak wciąż mają Państwo wątpliwości, proszę nie wahać się skontaktować z nami:
info@star-apart.com lub +48 500 204 405.

Apartamenty

Poza większą niż w pokoju hotelowym powierzchnią mieszkalną i komfortem, w cenie zawarte są wszystkie udogodnienia:

 • Telewizor
 • TV kablowa
 • Szybki Internet bezprzewodowy
 • Pralka
 • Żelazko i deska do prasowania
 • Ręczniki i bielizna pościelowa
 • Płyn do mycia rąk
 • Suszarka do włosów
 • Sprzęty kuchenne wraz z zastawą stołową i sztućcami
 • Cotygodniowe sprzątanie Apartamentu, łącznie z wymianą bielizny pościelowej i ręczników

W naszej ofercie znajdują się luksusowe, w pełni umeblowane i wyposażone Apartamenty. To co wyróżnia je od pokoi hotelowych to cały szereg udogodnień w postaci: w pełni wyposażonej kuchni lub aneksu kuchennego, przestronnego salonu, wygodnej sypialni, balkonu oraz dużo większej przestrzeni niż oferuje to pokój hotelowy. Apartamenty StarApart gwarantują poczucie prywatności i niezależności zarazem. Pobyt w naszych Apartamentach daje po prostu możliwość relaksu nieosiągalną w ciasnych hotelowych pokojach. Czas wynajmu Apartamentów uzależniony jest od Państwa życzenia, od jednego dnia do roku i dłużej.

Tak, w każdym Apartamencie jest bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego łącza internetowego oraz telewizji kablowej z ponad 60 kanałami.

Wszystkie Apartamenty zlokalizowane są w centrum poznańskiego Starego Miasta, w okolicach Rynku jak i głównych węzłów komunikacyjnych Poznania. Dla wygody i komfortu naszych gości większość Apartamentów StarApart znajduje się w nowoczesnych budynkach z windą, podziemnym parkingiem i 24h ochroną.

Rezerwacja

Zarówno wstępne jak i ostateczne potwierdzenie rezerwacji jest wysyłane na adres mailowy podany przy rezerwacji.

Rezerwacja może być anulowana w formie pisemnej najpóźniej 7 dni przed przyjazdem. Brak przyjazdu albo anulacji w stosownym terminie spowoduje, że wpłacona zaliczka nie będzie zwracana.

Apartament można wynająć na jedną dobę, parę dni jak i tygodni. Im dłuższy pobyt tym większa możliwość uzyskania korzystniejszej ceny.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie (+48 500 204 405), używając formularza rezerwacyjnego dostępnego na stronie lub mailowo (info@star-apart.com). Rezerwacja telefoniczna wymaga późniejszego potwierdzenia drogą mailową. W celu dokonania rezerwacji należy podać:

 • imię i nazwisko
 • datę pobytu
 • ilość osób w Apartamencie
 • planowaną godzinę przyjazdu

We Wstępnym Potwierdzeniu Rezerwacji otrzymają Państwo informację na temat wysokości i terminu zapłaty zaliczki, którą można uiścić w dwojaki sposób:

 • dokonując przelewu bankowego
 • podając dane karty kredytowej (numer karty, data ważności, numer CVC), ze względów bezpieczeństwa prosimy nie podawać danych karty w treści maila, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny

Każda rezerwacja dokonywana w StarApart jest rezerwacją gwarantowaną. W przypadku okresów targowych i terminów ważnych wydarzeń kulturalnych, politycznych i biznesowych oraz „długich weekendów” StarApart ma prawo podwyższyć cenę Apartamentu jak i egzekwować zapłatę z góry za zarezerwowany Apartament, bez możliwości anulacji.

Zakwaterowanie

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy następnego dnia o godzinie 12:00.

Procedura zameldowania wymaga okazania przez gościa ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz pojawienia się o umówionej wcześniej godzinie pod wskazanym adresem Apartamentu. StarApart zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który:

 • nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu
 • znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających
 • podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył powyższy Regulamin.

Zdanie kluczy i wymeldowanie odbywa się w sposób ustalony uprzednio z pracownikiem firmy StarApart. Szczegóły wymeldowania są przekazywane w dniu przyjazdu gości i odbioru kluczy.

Klucze od Apartamentu odbierane są przez gości o wcześniej ustalonej godzinie pod wskazanym adresem i przekazywane przez pracownika firmy StarApart. Klucze do Apartamentu odbierane są przez gości w budynku, w którym znajduje się zarezerwowany przez gościa Apartament. Wiemy jak uciążliwe jest odbieranie kluczy w innym miejscu niż Apartament – w tej kwestii wygoda naszych gości jest naszym priorytetem.

Do godziny 22:00 istnieje możliwość zakwaterowania bez dodatkowej opłaty. Po godzinie 22:00 każdego gościa obowiązuje dodatkowa jednorazowa opłata w wysokości 100 zł.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość wydłużenia doby hotelowej, zwykle jest to ostatecznie potwierdzane dopiero na dzień przed planowanym wyjazdem. Jeśli planujesz późny wyjazd, zapytaj o to dokonując rezerwacji, a przedstawimy Ci możliwości.

Pobyt

Tak, każdy Apartament posiada bieliznę pościelową i ręczniki dla takiej ilości gości jaka była zgłoszona przy dokonywaniu rezerwacji.

Tak, opłata za sprzątanie jest wliczona w cenę wynajmu Apartamentu.

Raz w tygodniu wszystkie Apartamenty są sprzątane przez nasz wykwalifikowany personel, wymieniana jest bielizna pościelowa i ręczniki. Pierwsze sprzątanie odbywa się siódmego dnia Państwa pobytu, kolejne dokładnie tydzień później chyba że ustalono inaczej. Jest to usługa BEZPŁATNA. Jeśli chcieliby Państwo zamówić dodatkowe sprzątanie, prosimy o kontakt z pracownikiem firmy StarApart.

Tak, istnieje możliwość zamówienia łóżeczka turystycznego wraz z pościelą dziecięcą. Jest to dodatkowy, jednorazowy koszt 50 zł. Bardzo miło gościć nam w Apartamentach małych podróżników. Z uśmiechem witamy wszystkie dzieci.

W Apartamencie nie ma sejfu. Większość Apartamentów znajdują się w nowoczesnych budynkach z systemem monitoringu i 24h ochroną.

W niektórych Apartamentach są akceptowane zwierzęta domowe za dodatkową opłatą 60 zł/ dobę/zwierzę. Wszelkie szkody wyrządzone przez pupila, będą musiały zostać pokryte przy wyjeździe.

Niestety nie wszystkie Apartamenty są w pełni przystosowane do pobytu gości niepełnosprawnych. W celu dokładniejszych informacji należy skontaktować się z pracownikiem firmy StarApart.

Koszty, płatności, ceny

W niektórych przypadkach, szczególnie przy jednodniowych pobytach oraz weekendowych StarApart zastrzega sobie prawo pobrania kaucji zwrotnej. Gość jest informowany o takiej kaucji już na początku rezerwacji. Jeśli we Wstępnym Potwierdzeniu Rezerwacji taka informacja nie jest podana – kaucja nie zostanie pobrana. Kaucja zwrotna jest określoną kwotą którą wpłaca gość w dniu odbioru kluczy od Apartamentu i jest zwracana lub nie w dniu wyjazdu. Kaucja nie jest zwracana w całości lub części jeśli w trakcie pobytu w Apartamencie zostały dokonane zniszczenia lub w razie nieprzestrzegania regulaminu.

Nie, na chwilę obecną nie mamy w ofercie śniadań. Wszystkie Apartamenty wyposażone są w kuchnie bądź aneks kuchenny, gdzie można samemu przyrządzać posiłki. W pobliżu znajdują się też restauracje i kawiarnie.

Małe dzieci, które śpią w łóżku z rodzicami lub opiekunami śpią bezpłatnie, natomiast te, które wymagają osobnego łóżka traktowane są jako kolejna osoba.

Pierwszą wpłatę w formie zaliczki należy uiścić po otrzymaniu Rezerwacji Wstępnej a pozostałą należność w dniu przyjazdu i odbioru kluczy.

Podane ceny są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT. Opłaty wliczone są w cenę Apartamentu.

Tak, istnieje możliwość płatności kartą po zgłoszeniu takiej prośby na etapie Rezerwacji Wstępnej. Akceptujemy karty Visa, MasterCard, Maestro oraz American Express.

Tak, wystawiane są faktury VAT po zgłoszeniu takiej prośby na etapie Rezerwacji Wstępnej.

Ceny Apartamentów podane na stronie są cenami „od” i obowiązują przy 1 lub 2 osobach zakwaterowanych za dobę. Każda kolejna osoba zakwaterowana w Apartamencie to dopłata w wysokości 30 zł za osobę za dobę. W każdym mieszkaniu może zatrzymać się taka ilość osób, jaka została zgłoszona w trakcie rezerwacji. Maksymalna liczba miejsc noclegowych jest wskazana w opisie każdego Apartamentu. W przypadku okresów targowych i terminów ważnych wydarzeń kulturalnych, politycznych i biznesowych oraz „długich weekendów” StarApart ma prawo podwyższyć cenę Apartamentu jak i egzekwować zapłatę z góry za zarezerwowany Apartament, bez możliwości anulacji i zwrotu wpłaconej kwoty.

Usługi dodatkowe

Tak, istnieje możliwość zamówienia transportu w postaci taksówki. W tym celu konieczny jest uprzedni kontakt z pracownikiem firmy StarApart.

Tak, proponujemy naszym gościom usługę zakupów do Apartamentu. W pierwszy dzień pobytu dostarczymy Państwu bezpłatnie do mieszkania zakupy wedle Państwa preferencji. Wystarczy podać nam kwotę i wybrane produkty, a będą one czekać w lodówce już w chwili przyjazdu. Kwota zakupów zostanie doliczona do państwa rachunku.

Tak, istnieje możliwość skorzystania z miejsca parkingowego na parkingu podziemnym przy Apartamentach Makao, Espresso, Nuevo, Verano i Galileo. Koszt takiego miejsca to 30 zł za dobę. W przypadku rezerwacji Apartamentu Galileo przy ul. Kazimierza Wielkiego parking podziemny jest bezpłatny. Należy zawsze zapytać o dostępność miejsca parkingowego.