+48 500 204 405
info@star-apart.com

WYDARZENIA W POZNANIU

Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć zupełnie nowy format plików na polu gry? Teraz jest jeszcze łatwiej, a także dużo więcej, stawiać zakłady i bawić się swoimi najlepszymi grami. Dzięki swojej świeżości ultra hot slot możesz być zaskoczony, jak ekscytujące i fascynujące jest to! Po co się wahać i sprawdzać wszystko, co wcześniej zaobserwowałeś, przejdź na stronę i naprawdę poczuj te emocje na własne oczy. Poniżej zobaczysz wybrane tytuły gier wideo, takie jak poker online, ponton i kilka innych. Prawdziwe osobowości uwielbiają dreszczyk emocji i groźby, ponieważ dzięki 5 minutom możesz dokonać pozytywnych zmian w całym życiu i stać się pewnym bezpiecznym zakładem i bezpiecznym zakładem! I pewne niepewne opóźnienie na liniach bocznych, dokonaj zmiany i przynieś fortunę prosto w swoje ręce. W końcu tylko odważni i pewni siebie ludzie mogliby dostać to, co powinni mieć, zamiast spędzać wiele tygodni wykonując mało ekscytującą pracę w pracy!

Alice i Henry – małżeństwo z wieloletnim stażem, wiodący zwyczajne, wręcz banalne życie pragną ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność. Wyjeżdżają na weekend do luksusowego hotelu. Zabierają ze sobą poradnik "Seks dla opornych". Czy poradnikowe mądrości na nowo rozpalą ich życie intymne i uratują związek przed nudą i rutyną? Czy terapia przyniesie oczekiwane rezultaty? Jak się okazuje, życie bywa bardziej skomplikowane…

"Seks dla opornych" to sztuka pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach – nie tylko tych, których spełnienie odbywa się w łóżku. Rozbawi do łez, a zarazem spowoduje, że zajrzymy w głąb siebie. Wybitni aktorzy Maria Pakulnis i Mirosław Kropielnicki pod dyrektywą Bożeny Borowskiej – Kropielnickiej to świadectwo klasy, doświadczenia i aktorsko – reżyserskiego mistrzostwa w każdym calu. Gwiazdorski duet gwarantuje, że będzie emocjonująco, burzliwie, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa.

Bilety w cenach 65, 95 i 100 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT

W środę, 15 sierpnia, o godz. 18:30, na dziedzińcu UMP, przy pl. Kolegiackim odbędzie się koncert "Presley kobiety i śpiew". Utwory z repertuaru Króla rock and rolla zaśpiewają: Marianna Ćwiąkała, Marta Grabowska, Ewelina Rajchel, Ewa Michrowska, Tirsa Tiera, Poznańskie Senioritki. Znane piosenki zostaną wykonane w nowej aranżacji.

Wstęp wolny.

Warsztaty z ceramiki. Podczas spotkań uczestnicy zostaną wprowadzeni w proces tworzenia ceramiki ozdobnej i użytkowej. W kameralnej grupie instruktor może skoncentrować się na zadaniach każdej osoby. Doradza, uczy i wspiera proces twórczy gości pracowni. Do dyspozycji uczestników są wszystkie narzędzia i materiały.

Zapisy pod nr tel; 603 435 289. Max ilość uczestników 8 osób. Koszt 70 zł

Warsztaty z ceramiki. Podczas spotkań uczestnicy zostaną wprowadzeni w proces tworzenia ceramiki ozdobnej i użytkowej. W kameralnej grupie instruktor może skoncentrować się na zadaniach każdej osoby. Doradza, uczy i wspiera proces twórczy gości pracowni. Do dyspozycji uczestników są wszystkie narzędzia i materiały.

Zapisy pod nr tel; 603 435 289. Max ilość uczestników 8 osób. Koszt 70 zł

Lepienie morskich opowieści inspirowanych wakacyjnymi znaleziskami. Warsztaty będą polegać na wylepieniu pracy, którą zgodnie z intencją i życzeniem dzieci zostanie poszkliwiona w wybranym przez nie kolorze. Koszt zajęć; 50 zł (w cenie szkliwienie).Prace będą gotowe do odbioru tydzień po zajęciach.

Wiek dzieci; od 6 lat. Zapisy: glinianakula@gmail.com

"La Guitarra – jadłodaynia artystyczna". Jazzowy duet kobiecego głosu i męskiej gitary, czyli koncert: – Julii Zofii Jędrzejczak – śpiew – Krzysztofa Baranowskiego – gitara Julia Jędrzejczak – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Swoją przygodę muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat w szkole muzycznej przy ulicy Solnej. Ma na swoim koncie nagrodę wyróżnienia w Konursie Improwizacji Jazzowej w Koninie oraz dwukrotną nagrodę wyróżnienia na Ogólnopolskim Konkursie School&Jazz Festival. Krzysztof Baranowski – gitarzysta i kontrabasista. Ogromnie utalentowany i wielokrotnie nagrodzony w ogólnopolskich konkursach student poznańskiej Akademii Muzycznej. Na koncercie usłyszeć będzie można utwory współczesnych kompozytorek takich jak Esperanza Spalding czy Norah Jones, ale również standardy jazzowe, bowiem ten gatunek stanowi dużą wagę dla artystów.

Wstęp: 30 zł Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc! Tel. +48 601 258 127

"La Guitarra – jadłodaynia artystyczna" to nie tylko miejsce koncertów, ale także restauracja z polsko-hiszpańską kuchnią przygotowywaną z wysokiej jakości produktów.

Motywem przewodnim warsztatów twórczych organizowanych przez dziewczyny z projektu Get Dirty jest kreatywność w praktyce, czyli wspólne odkrywanie mocy doświadczania. Zajęcia zapewniają możliwość otworzenia się na twórcze podejście do świata, a czasem również przełamania barier sensorycznych. Ale przede pozwalają dzieciom na bycie sobą, czyli na brudzenie się i zabawę bez żadnych groźnych konsekwencji.

Szczegóły organizacyjne: – wiek dzieci: 1-4 lata – dzieci uczestniczą w zajęciach wspólnie z jednym rodzicem – maksymalna wielkość grupy: 12 dzieci – pierwszy cykl zajęć trwa od 13 sierpnia do 3 września (poniedziałki) – czas trwania zajęć: 11:00 – 12:30 – koszt pojedynczych zajęć: 55 PLN / 90 min z przerwa na drugie śniadanie – koszt całego cyklu (płatność z góry za 4 spotkania): 200 PLN – przy zakupie karnetu istnieje możliwość "odpracowania" zajęć Get Dirty w ciągu 2 miesięcy od nieobecności.

Zapisy: www.cmok-poznan.pl/zapisy-i-platnosci

Wieczór w stylu andaluzyjskiej fiesty – pełen energetycznych dźwięków gitary, stukotu butów tancerki i charyzmatycznego śpiewu flamenco! Wystąpią: – Witek Łukaszewski – gitara, śpiew – Angelika Bobkowska – taniec

Wstęp: 30 zł

Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 601 258 127

"La Guitarra – jadłodaynia artystyczna" to nie tylko miejsce koncertów, ale także restauracja z pyszną polsko-hiszpańską kuchnią przygotowywaną z wysokiej jakości produktów.

Program:

od 17.00 zajęcia i animacje dla dzieci na stanowiskach NBP i instytucji współpracujących

17.30-18.30 Teatr Wariate – Koło Fortuny dla Dzieci

18.30- 19.00 widowisko "Powstanie Wielkopolskie"

19.15-20.15 koncert Urszuli Lidwin, która wykona piosenki Ireny Jarockiej

Od 20.30 do ok. 22.30 transmisja z Warszawy – widowisko "Wolność we krwi".

Stanowiska Instytucji:

  • Narodowy Bank Polski – wymiana monet okolicznościowych, rozpoznawanie autentyczności znaków pieniężnych, projektowanie własnej monety, prezentacja monet niepodległościowych, prezentacja umundurowania Straży Bankowej oraz bankowozu
  • Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Komenda Miejska Policji w Poznaniu – prezentacja sprzętu używanego w Policji, w tym radiowozu z wideorejestratorem; mercedesa sprintera zabezpieczającego imprezy masowe oraz quada policyjnego
  • Wielkopolskie Muzeum Wojskowe – prezentacja folderów o wystawach oraz warsztaty wykonania kokardy narodowej – zajęcia z dziećmi
  • Centrum Inicjatyw Rodzinnych – informowanie oświadczeniach dla rodzin oraz zajęcia z dziećmi – malowanie toreb
  • Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania – pokaz ratowania życia oraz bezpiecznego zachowania się na drodze
  • Klub 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego – wystawa fotografii maszyn F-16 oraz atrakcje dla dzieci – malowanie twarzy i zabawy z balonami
  • firma "MAŁY EKONOMISTA" zajęcia ekonomiczne dla dzieci
  • Poczta Polska- prezentacja znaczków o tematyce niepodległościowej oraz ich sprzedaż, a także dystrybucja kartki okolicznościowej z logotypem "My Polacy 1918-2018"
  • Stanowisko IPN Oddział w Poznaniu – gry i zabawy dla dzieci, sprzedaż publikacji o tematyce historycznej
  • stanowisko Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości – warsztaty plastyczne – dzieci wspólnie wykonają orła Powstania Wielkopolskiego oraz urodzinowe kwiatki "Wolności" , z których ułożona zostanie flaga Polski.

Energetyczne połączenie flamenco z rockiem, czyli koncert Tres Hombres w składzie:

Witek Łukaszewski – gitara elektryczna, gitara akustyczna. śpiew

Michał Ruksza – piano, syntezatory

Mariusz "Bobek" Bobkowski – perkusja

Utwory m.in. Witka Łukaszewskiego (muzyka i teksty), które nagrała na swojej nowej, "złotej" płycie Maryla Rodowicz, w tym przeboje: "W sumie nie jest źle" oraz "Rumba o gitarze". A wszystko przeplatane wirtuozerską improwizacją gitar, instrumentów klawiszowych i perkusji!

Wstęp: 30 zł Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc! Tel. +48 601 258 127

1 2 3 22