+48 500 204 405
info@star-apart.com

WYDARZENIA W POZNANIU

23 września odbędzie się bieg z okazji 100-lecie Powstania Wielkopolskiego. Każda 10-osobowa drużyna przebiegnie trasę 10km, co da łącznie 100 km, nawiązujące do rocznicy.

Projekt stworzony przez grupę wrocławskich muzyków, których łączy nie tylko pasja do grania dobrej muzyki jazzowej, ale też gust filmowy.
Pomysł uformowania tych pasji w cały projekt powstał niedawno, bo w 2017 roku. Zafascynowani światem przedstawionym w historiach pisanych i ekranizowanych przez najlepszych reżyserów, szczególnie doceniają wybór utworów, które towarzyszą poszczególnym scenom. To ścieżka dźwiękowa jest dla nich kopalnią nowych inspiracji i przykładem na to, jak silnie pobudzani przez te dźwięki jesteśmy w stanie przenieść się w świat filmu, nawet długo po jego obejrzeniu.  Na koncertach pojawiają się utwory z takich filmów, jak: "Leon Zawodowiec", "Bagdad Cafe", "Moulin Rouge", "Miasto aniołów", "Flashdance", "Ida" i inne.

Natalia Lubrano - wokal, Piotr Rachoń - piano, Wojciech Bergander - kontrabas, Marcin Rak - perkusja

Bilety: 35 zł – pierwsza pula, 45 zł – druga pula

opr.sw

29 września na Termach Maltańskich odbędą się  Ogólnopolskie Zawody Pływackie – Otwarcie Sezonu na Termach. W zawodach rywalizować bedzie młodzież, podzielona na trzy grupy wiekowe.

Restauracja Pretekst serdecznie zaprasza na autorski recital pt. "Nie poddawaj się"

Wykonawcą będzie Tomasz Motyka

Bilety w cenie 15 zł, dostępne przed wejściem na wydarzenie.

_
opr.LT

Główny Zawór Jazzu to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych.
Wejście BEZPŁATNE!

_
opr.LT

1 2 3 22