+48 500 204 405
info@star-apart.com

WYDARZENIA W POZNANIU

Empik zmieni się w zamek Królestwa Viterry, w którym młodsze i starsze dziewczęta będą mogły wziąć udział w zabawie "Jaką księżniczką jesteś?". Każda uczestniczka będzie miała także wykonane zdjęcie w okolicznościowym diademie i z królewskimi gadżetami.

Royal to nowa serii książek dla nastolatek. Dwadzieścia dziewcząt, czterech chłopaków i jedna korona Viterry – idealnego państwa pod szklaną kopułą. Siedemnastoletnia Tatiana może nie tylko pokonać rywalki do tronu, ale i znaleźć prawdziwą miłość…

Wstęp wolny.

Poznański Empik zamieni się w miejsce pełne magii! Na uczestników imprezy będą czekały magiczne eksperymenty chemiczne, pokazy czarodziejskich sztuczek oraz warsztaty plastyczne, podczas których każdy będzie mógł zrobić własne fantastyczne zwierzę… z origami! Oprócz tego będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia w szatach czarodzieja na Peronie 9 i ¾, wróżenie z ręki, turnieje czarodziejów, limitowane gadżety ze świata Harry’ego Pottera i wiele innych atrakcji!

Wstęp wolny.

Spotkanie z Piotrem Bojarskim, dziennikarzem i autorem kryminałów, który opowie czytelnikom o swoich planach autorskich, a także zdradzi tajniki warsztatu.

Wstęp wolny.

_
opr.LT

Solowy recital Witka Łukaszewskiego – wirtuoza gitary, trzykrotnie wybieranego najlepszym gitarzystą flamenco w Polsce (w rankingu prestiżowego pisma "Gitara & Bas"), założyciela legendarnej grupy Acid Flamenco. Niezwykle nastrojowy wieczór przy poezji połączonej z brzmieniem gitary flamenco!

Bilety: 30 zł. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. +48 601 258 127.

Unikatowe połączenie poezji i rocka – tym razem "bez prądu"!

Wystąpią: Witek Łukaszewski – gitary, śpiew; Joanna Dudkowska – bas; Mariusz "Bobek" Bobkowski – perkusja; Mateusz Urbaniak – pianoi

Zespół tworzy muzykę "rozpiętą pomiędzy dwoma Markami – czyli Markiem Grechutą i Markiem Knopflerem", łącząc klimat muzyki Pink Floyd, Dire Straits czy SBB. Więcej informacji o Witku Łukaszewskim, autorze muzyki i tekstów najnowszej płyty Maryli Rodowicz "Ach, świecie…" i zespole GrandPiano na: www.witek-flamenco.pl

Bilet: 30 zł Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc: +48 601 258 127.

Zostaniemy morskimi badaczami. Będziemy nurkować i odkrywać podwodny świat ryb, ssaków i innych fantastycznych zwierząt! Zbadamy dno Morza Czerwonego, zanurkujemy w Oceanie Indyjskim, poszukamy rekinów, skrzydlic, delfinów oraz przemiłych krów morskich. Będziemy obserwować, dotykać i fotografować. Wtopimy się w ławicę ryb. Zatańczymy z nimi. Poszukamy ośmiornicy kokosowej, oraz poznamy zwierzęta głębinowe, które żyją w kompletnej ciemności.
Bilet 10 zł
Rejestracja pod nr tel.: 61 8200 582 lub e-mail: ksiegarnia@ksiegarniazbajki.pl

Reprezentacja Polski zmierzy się w Poznaniu z Niemcami w meczu Eliminacji Mistrzostw Europy w Piłce Wodnej. Już w najbliższą sobotę 24 lutego o godzinie 18:00 na basenie Term Maltańskich w Poznaniu polscy waterpoliści staną do walki z reprezentacją Niemiec w pierwszym spotkaniu dwumeczu Eliminacji Mistrzostw Europy. Będzie to pierwsze spotkanie reprezentacji seniorów rozgrywane w stolicy Wielkopolski.

Bieg odbędzie się w dniu 4 marca 2018 na terenie Jeziora Maltańskiego w Poznaniu

Dystans rodzinny wynosi 1963 metry. Wskazuje on na datę śmierci ostatniego żołnierza wyklętego Józefa Franczaka "Lalka" dodatkowo odbędzie się bieg na dystansie 5,4km, 10,8km oraz odbędą się biegi dzieci na dystansach 200-1000m.

Start będzie miał miejsce w Poznaniu nad Jeziorem Maltańskim

W pakiecie startowym znajduje się pamiątkowa koszulka i medal oraz materiały edukacyjne dotyczące Żołnierzy Wyklętych.

Start biegu będzie miał miejsce o godz. 9:30, odbiór pakietów startowych będzie miał miejsce w godzinach 08:00 – 9:15, w biurze zawodów, które znajdowało się przy hangarach nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu

Opłata startowa za udział w Biegu 1963m, 5,4km oraz 10,8km

  • 39 zł opłata do 27 lutego 2018
  • 50 zł opłata w biurze zawodów 2-4 marca 2018

Zapisy na: http://zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/tropem-wilczym

Isola – wyspa smaków i muzyki zaprasza wszystkie chętne dzieci i dorosłych na zajęcia robienia pizzy w niedzielę 25 lutego 2018 r. o godz. 10:00. Organizatorzy proponują pyszny przepis na pizzę na cienkim cieście, taką jakiej w domu nie zrobicie!. Warsztaty dla dzieci i dorosłych – bez ograniczeń wiekowych.

W programie robienie ciasta do pizzy (lub /i na focaccia), wypiekanie, a na końcu degustacja.

Zapisy:

  • telefonicznie: 618 265 665 lub 504 224 000
  • mailowo: ristorante@isola.poznan.pl

Zaznaczyć "wezmę udział" na FB Osobiście w restauracji

*liczba miejsc ograniczona

Koszt warsztatów – 40 zł: cena zawiera pizzę (osobiście zrobioną), ciasto do pizzy na wynos – do zrobienia w domu napój (kawa, herbata, sok, woda) opieka nad dzieckiem w trakcie trwania warsztatu.

Wielojęzyczny i wielokulturowy repertuar nie pozwala się nudzić nawet przez chwilę a urok pań, kolorowe, piękne stroje i zabawne gadżety z pewnością zachwycą i wprawią każdego w doskonały humor. Uwaga! energia i radość płynąca ze sceny jest zaraźliwa!

Poznańskie Senioritki pod dyrekcją Ewy Wodzyńskiej szturmem zdobywają serca coraz większej rzeszy publiczności.

Ten nietypowy chór kameralny zachwycił i rozbawił jurorów na kilku ogólnopolskich festiwalach czego wyrazem są zdobyte laury czy chociażby nagroda specjalna WOW za największy power na scenie i porwanie publiczności na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Współczesnej Music Everywhere w Gdańsku w październiku 2017.

Bilety: 15 zł – miejsca siedzące nienumerowane.

_
opr.LT

1 2 3 23